Biz Kimiz?


Ekibimiz


Biz; web, yazılım ve reklam alanlarında uzmanlaşmış yazılımcılar, tasarımcılar, pazarlama ve reklam uzmanlarıyız. Aynı zamanda da stratejik düşünürleriz. Fikirlerinizi ve hedeflerinizi dikkatle dinleyen bir kulağa ve bunları layıkıyla gerçekleştirecek birikim ve deneyime sahibiz. İşini tutkuyla yapan, kendini sürekli yenileyen, her türlü fikre açık, uluslararası tecrübesi olan, her şeyden önce yaptığı işe saygı duyan bir ekibiz.

Türkiye ve Avrupa'da çalışanları bulunan, mekandan bağımsız bir şekilde yazılım, internet ve pazarlama dünyasındaki değişimleri anında takip eden ve bu nedenle sizi her zaman rakiplerinizin bir adım önüne taşıyan kusursuz bir ekibiz. Takım arkadaşlarımızın akademik geçmişleri, hayata geçirdikleri sayısız uluslararası proje, bilim - ticaret dilleri olan Almanca ve İngiliz-ceye anadil düzeyinde hakimiyetleri bize bu alanda ışık tutmaktadır.

Ekibimizle sizin web, yazılım ve reklam dahilindeki herhangi bir projenizi İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerinde hayata geçirebiliriz. Eğer uluslararası arenada daha fazla yer edinmek, sınırları kaldırıp daha büyük pazarlara açılmak istiyorsanız "Atölyebirsıfır" sizi bu alanda ileriye taşımak için biçilmiş bir kaftandır. "Atölyebirsıfır" sizin bu beklentilerinizi boşa çıkarmayacak birikim ve donanıma sahip nadir bulunan bir ekiptir. Bünyemizdeki ekonomi, pazarlama ve istatistik uzmanları gerçekleştirdiğimiz her projede bize eşsiz veriler sunmak-tadır. Bizimle hayata geçirmek istediğiniz herhangi bir projenizin dönemin en yeni teknoloji-leriyle gerçekleştirildiğinden, özgün olduğundan, arka planda pazar-ülke-bölge koşullarına uygunluğunun test edildiğinden ve farklı disiplinler arası mekanizmaların proje için bir araya getirildiğinden emin olabilirsiniz.

İşimiz


Çalışma grubumuzla web tasarım, web geliştirme, e-ticaret siteleri, arama motoru optimizas-yonu (SEO), sosyal medya, şirketler için yazılım geliştirme, veri tabanları, mobil uygulamalar, mültimedya, video prodüksiyon alanlarında sizlere üstün ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Büyük küçük ayırt etmeden her istemcimize müşteriden ziyade aynı hedefte ilerleyen iş ortağı gözüyle bakıyoruz. Sıradan hazır kodlar yerine her projeye ve her şirketin yapısına uygun, onu layıkıyla temsil eden ve ileriye taşıyan özgün çözümler üretiyoruz.

Çalışma Tutkumuz


Biz tutkuyla çalışıyoruz. Yenilik ve gelişim bizler için hayati ve vazgeçilmezdir. Sanal plat-formun bizi sürüklediği yerde, gücümüzü yaratıcılık ve sevgiden alıyoruz. Hayata geçirdiği-miz her proje, çalışarak kazandığımız her başarı bizim duvarımıza koyduğumuz bir tuğladır. Öğrenmek, birikimlerimizin üstüne koymak ve fikirlerimizi, bilgimizi hızlıca hayata geçirmek bizim için bir felsefedir.

Farkımız


Bizi benzer şirketlerden ayırt eden en önemli özelliğimiz dünyada sürekli değişmekte olan trendleri, pazar koşullarını disiplinler arası bir yaklaşımla yakından takip etmemizdir. Bir pro-jede çalışıp, para kazanmak bizim için bir amaç değildir. Biz sizlerle çalışırken aynı zamanda pazardaki gelişmeleri, değişimleri takip etme fırsatı da yakalıyoruz. Kurumların ihtiyaçlarını belirlemek ve buna göre çözümler üretmek, gelecekteki trendleri, olası kurum ihtiyaçlarını anlamak ve geleceğe hazırlanmak ancak kurumlarla işbirliği yaparak onların iş dilini anlayarak mümkündür.
Biz bir işi yaparken o işin size neler kazandıracağını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Sizin başarılı olmanız ve geleceğinizi garanti altına almanız, bizim imajımız ve varoluşumuz için olmazsa olmaz bir kriterdir. Nitekim yaptığı işi sadece tüccar gözüyle değerlendiren, yaptığı işin hakkını veremeyen her kurum yok olmaya mahkumdur. Sizin varoluşunuz bizim varoluşumuzdur. Biz sadece basit bir web sayfası tasarım şirketi değiliz. Web, görsel sanatlar ve yazılımla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için buradayız. Uzmanlarımızla, markanızın değerini arttırmak için birçok farklı mekanizmayı harekete geçirerek sizin başarılarınızda pay sahibi olmak istiyoruz. İşyeriniz için web sitesi mi gerekli?
Mevcut sitenizin yenilenip Google'da üst sıralarda yer almasını mı istiyorsunuz?
Bir e-ticaret sitesi kurmayı mı planlıyorsunuz?
Dünya pazarına açılmayı mı düşünüyorsunuz?
Şirketinizin sosyal medyada tanıtılmasına ihtiyaç mı duyuyorsunuz?
Reklam kampanyalarıyla daha büyük kitlelere ulaşmayı mı hedefliyorsunuz?
Şirketinizin yazılım gereksinimleri mi var?
Mobil uygulama ihtiyacınız mı var?
Kurumsal reklam filmi mi istiyorsunuz?
Tanıtım filmi ihtiyacınız mı var?
Broşür ve katalog mu oluşturmak istiyorsunuz?
Web sitenizi mobil cihazlarda da kullanılmasını mı istiyorsunuz?